Технології пасічникування

 

Новий метод консервації продуктів Простота і доступність методу консервації обніжжя бджолиного (ОП) шляхом висушування дозволяють широко використовувати його в бджільництві, до того ж даний метод включений в нормативну документацію по ОП. Разом з тим він володіє величезним недоліком.

 

Кліточка універсальна Склалося так, що для збереження маточників, маток і їх підсадки в сім’ї використовуються одні клітини (в основному, металеві – клітинка Титова), а для транспортування маток – інші (дерев’яні), які іноді використовуються і для їх підсадки.

 

Упакування продуктів бджільництва в вакуум Під час проведення міжнародної конференції по апітерапії доповідача запитали про те, чи не можна для збереження якості продуктів бджільництва використовувати вакуум або інертні гази.

 

 

Бджоли – запилювачі плодових рослин В умовах інтенсивного землеробства і повсюдної оранки земель, які є місцем існування і розмноження диких комах-запилювачів привела до їх різкого скорочення. Хімізація сільськогосподарського виробництва призвела не тільки до скорочення шкідників, але і практично знищила комах запилювачів.