Перейти до контенту

Пилок(бджолина обніжка)

Квітковий пилок, зібраний медоносною бджолою і склеєний секретами залоз і нектаром в яскраві різнокольорові гранули, називається бджолиним обніжжям. У квітковому пилку (обніжжі) виявлено близько 50 біологічно активних речовин, що сприятливо впливають на організм людини при різних порушеннях його функцій. У ній міститься ще 240 речовин, необхідних для нормального протікання біохімічних процесів, 27 мікроелементів. Пилок - це природний концентрат незамінних амінокислот, які не утворюються в організмі людини, але необхідні для утворення клітин, ферментів, гормонів. Всього 30 грамів пилку покривають добову потребу людини в незамінних амінокислотах! Пилок унікально задовольняє формулі збалансованого харчування. Це еліксир молодості. Її вживання - природний шлях до здоров'я і довголіття.
Добова доза вживання обніжжя — 50-70 мг. на 1 кг маси тіла. Вживати краще натще  повільно розсмоктуючи в роті(під язиком) і не запивати  на протязі 10-15 хв. Курс вживання 2-0-30 днів. Відразу основне застереження - людям з проблемами здоров'я пилок слід вживати лише по рекомендації та під доглядом лікаря. Будь-яке передозування може привести до тяжких наслідків.  Зацвивший пилок являється токсичним і не придатним до вживання взагалі. Правильно висушений пилок(обніжжя) являє собою гранули з приємним запахом, що легко пересипаються і легко розминаються в пальцях на порошок.
Слід також зауважити про відносно швидку втрату висушеним пилком своїх властивостей(біля 10 відсотків на протязі місяця зберігання). Тож на весні від вживання минулорічного обніжжя вже нема ніякої користі, втім як і шкоди... Набагато довше зберігає свої властивості свіжий пилок, законсервований в меді.

Набагато активнішою і такою,що довше зберігає свої властивості являється Перга.

Обговорення теми