ДіДу Василю – 75 років!

Василь Олексійович Соломка
(ДіД Василь)

Почесний пасічник України, Почесний медовар України, провідний експерт МОЗ України з медичної техніки, Головний редактор журналу «Бджолярський круг», член національної Спілки журналістів України, член редакційних колегій журналів «Медична техніка» та «Журнал практичного лікаря», автор понад 100 публікацій та 9 книг по продуктам бджільництва.

03.04.2017р.

З ювілеєм, шановний Василь Олексійович!

goldenbeeТворчому колективові інформаційного порталу «Golden Bee», всім, хто пройшов з Вами нелегкими пасічними дорогами, надзвичайно приємно привітати Вас із 75-річчям! Насамперед хочеться побажати Вам міцного багатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки.

Колектив Інформаційного
інтернет-порталу «Golden Bee»

 

Шановний наставнику, колега, друже!

Сердечно вітаємо Вас зі знаменною датою 75-річчя!
Як відомо, для пасічника це не вік! Бажаємо Вам подальшої плідної діяльності і великих звершень в нашій роботі.  Здоров’я, удачі і благополуччя! З Ювілеєм!

Ваш побратим Юрій Гуслій

 

2gmu12Сьогодні вся пасічна громада України відмічає День народження Великого бджоляра Соломки Василя Олексійовича. Пасічники Харківщини вітають ДіДа Василя з його першим 75-річним ювілеєм! Здоров’я, щастя і наснаги Вам, Василю Олексійовичу!!!

Слобожанський крайовий осередок
Гільдії медоварів України

 

В цей прекрасний день, день Вашого народження прийміть данину поваги від колективу ТОВ «АВВ-100» та директора Руденка Володимира Івановича.  Вітаємо Вас з Ювілеєм! Бажаємо доброго здоров’я і теплих зустрічей, благополуччя і гарного настрою, доброти душі і сердечної радості, щасливих миттєвостей, удачі і веселих спогадів.

Нехай ваша праця завжди буде високо оцінена, та приносить задоволення.

Від щирого серця
Виробнича компанія «АВВ-100»

 

Від імені всіх пасічників Волині і їх бджіл прийміть найщиріші вітання! Сердечно дякуємо Вам за те, що Ви «накоїли» в галузі бджільництва і медоваріння. Многая літа!

Братство бджолярів землі Волинської
«Ройовий стан»

 

З нагоди Вашого ювілею пасічники Дніпропетровщини в особі Громадської організації «Обласна спілка Дніпровський пасічник» щиро вітають Вас з Днем народження. Результатом Вашої повсякденної роботи та любові до улюбленої справи стало визнання найпопулярнішим пасічником України, присвоєння «Почесного пасічника України», а також безліч державних винагород і відзнак, але головне — безмежна повага Ваших колег і друзів.

Будьте завжди здорові, залишайтесь успішним, мудрим і цілеспрямованим, надихайте молодь до почесної професії пасічника.

Громадська організація
«Обласна спілка Дніпровський пасічник»

 

Ви зiрка Украiнського бджiльництва тiльки Вам вдалося обьеднати величезну масу людей закоханих в бджолу. Ви шанований не тiльки в УКРАЇНI а i за ЇЇ межами.
Словами Островского: «Все ВАШЕ житя прожито не дарма!» Щиро вiтаю з 75 рiдчям.  ЗДОРОВЬЯ, родинного затишку, наснаги в продовженi задуманих справ.

СЛАВА ДIДУ ВАСИЛЮ!

Борис Клюев

 

 Дослідна «Пасіка ДіДа Василя»
 ДЕРЕВО МОГО ЖИТТЯ
 Зошити ДіДа Василя