Личинки воскової молі

Воскова міль допомагає при серцево-судинних захворюваннях (ішемічній хворобі серця, гострому інфаркті міокарда, серцевій недостатності), сприяє загоєнню некротичних ділянок без утворення рубцевої тканини, застосовується як засіб, що вповільнює старіння організму. Ефективний цей продукт і при лікуванні хронічних бронхолегеневих захворювань, коли звичайне лікування (антибіотики та інші хіміопрепарати) не дає позитивного результату, при лікуванні туберкульозу (сприяє загоєнню туберкульозних каверн у легенях). Такий екстракт ефективний також при грибкових захворюваннях легень, які часто викликаються хіміотерапевтичними курсами лікування туберкульозу, лікуванням позалегеневої туберкульозної патології: кісток та суглобів, лімфатичних вузлів, нирок, кишківника та інших органів, – розповідає фахівець із бджільництва Марія Шевчук.
В акушерстві та гінекології воскова міль широко застосовується при лікуванні клімактеричних роз­ла­дів, безплідності, невиношуванні, ідеально усуває анемії вагітних (при токсикозі першої половини вагітності). Відзначені численні випадки відновлення дітородних функцій у жінок, які тривалий час не могли завагітніти. Важливо, що екстракт із личинок воскової молі не має чинників фармакологічного та лікарського ризику, і якщо не дасть стовідсоткового ефекту, то не зашкодить точно.
Відомо, що екстракт воскової молі дієвий при різних формах імунодефіцитів. Він має й антистресовий вплив та виражені адаптогенні властивості. Корисний цей продукт і при застудних захворюваннях, проблемах у жовчовидільній системі. У педіатрії екстракт успішно застосовується при лікуванні бронхолегеневих захворювань, у тому числі з астматичним компонентом. У хворих дітей нормалізуються показники крові, параметри імунної системи. Екстракт показує високі результати у дітей при анеміях різного походження, коли препарати заліза, вітамінів, фолієвої кислоти не дають потрібного ефекту. І, нарешті, варта уваги дія цього продукту на статеву сферу чоловіків, у котрих з віком чи через хвороби знизився статевий потяг.

Марія Шевчук.

За матеріалами "Західний Вісник"

 
Ви на сайтіНаші партнери

 Золота бджола - інформаційний портал, матководство, апітерапія.

 Родоводи маток України. - родоводи маток від матководів України.

Точок - пасічництво без кордонів.

Форум на ТочокУ - тут спілкуються пасічники.

 Медовий ринок Росії.

Український хостинг. Хороші ціни. Надійні сервери. Дружня служба підтримки.

 

Хто на сайті
На даний момент 12 гостей на сайті