Громадське життя
Завершився ще один етап створення дієвої спілки пасічників в Україні
На перший день Святої трійці в Свято-Покровському кафедральному Соборі УПЦ КП м.Рівного Благочинний Покровського Собору прот. Анатолій в присутності тисяч прочан освятив Хоругву Спілки пасічників Рівненщини.
Відкриття пасічницького сезону 2017 року відбулося 29-30 квітня традиційним весняним зібранням Малого Кругу на Дніпровських схилах на горі Пивисі у Градизьку, Полтавської обл. Щорічний захід організували представники Придніпровської (Градизько-Кременчуцької) спілки пасічників і медоварів, Рада «Бджолярського кругу», редакція журналу «Бджолярський круг» та Градижзька селищна рада.
Шановний Василь Олексійович! Всім, хто пройшов з Вами нелегкими пасічними дорогами, надзвичайно приємно привітати Вас із 75-річчям! Насамперед хочеться побажати Вам міцного багатирського здоров’я, молодечого запалу, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки.
«Бджільництво Слобожанщини-2017» У Харкові в палаці спорту «Локомотив» пройшла традиційна, зимова виставка-ярмарок продуктів бджільництва і бджільницького інвентарю «Бджільництво Слобожанщини-2017».
Чотирнадцятий Бджолярський Круг України (Прес-реліз)
В цьому році вже вкотре найнебайдужіші пасічники України, як журавлі у Вирій, потягнулися на Бджолярський Круг, який відбувся 1-2 жовтня 2016р., на території санаторію «Ювілейний» поблизу смт Баришівка…

Процеси «кристалізаціїї» в українському бджільництві Загальновизнаним позитивним явищем в нашому бджільництві стали зібрання пасічників різного рівня. На них ідуть якісь дивні, з точки зору людей посторонніх, процеси… Вроді, все як у всіх. Але ж як урочисто: з хоругвами величною ходою. Свого Гімна співають! Впевнено можна стверджувати, що перелік питань на цих зібраннях охоплює практично всі наша пасічні інтереси.

Школа-семинар Проведено шосту школу-семінар започатковану в 2014 р. «Пасікою ДіДа Василя». В 2015 до проекту приєдналися ФГ «APIS Україна», SunBee UKRAINE і кооператив «ПАВІК» і було створено «Центр впровадження нових пасічних технологій». Можна стверджувати, що проект вдався.
Українське бджільництво на підйомі?… Так сталося, що протягом лише останнього місяця я став учасником ряду зібрань: потужного Бджолярського Кругу в Ст. Салтові, торжествах присвячених 80-річчю школи пасічників в м.Гадяч, районних спілок Закарпаття в м. Рахів, конференції присвяченій 110-річчю школи О.Х.Андріяшева в м. Боярка та зустрічей на дослідній «Пасіці «Діда Василя» з: делегацією Казахстану на Апіславію, з Томашем Лісонем і Рафалом Кравчуком (Польща), керівниками пасічного обєднання Володимирської обл. (Росія), проф. Галатюком О.Є. – директором ННЦ інст. бджільництва НААНУ України.
Переможці WBA-2013 від України В 2013 року міжнародний конкурс World Beekeeping Awards (WBA), заснований під іменем Світового Медового Шоу на 39-му Конгресі Апімондія в Дубліні в 2005 році, проводився вп’яте. Конкурс, створений для презентації бджільницької продукції вищої якості, останніх наукових розробок і творчих робіт, пов’язаних з бджільництвом, проводився по трьох класах: комерційні, індивідуальні, та класи «конкурси Апімондії».