БДЖОЛЯРСЬКИЙ КРУГ УКРАЇНИ

Бджолярський Круг був заснований в 2003р.  групою бджолярів, яку очолював ДіД Василь— Соломка Василь Олексійович. Бджолярський Круг — відродження давньої традиції святкування завершення пасічницького сезону «Бджолиних дев’ятин» (медових обжинок).
У минулі часи за традицією 2-10 жовтня відзначалася «Бджолина дев’ятина», бджолярі збиралися разом, вживали мед, та медові напої, випікали медове печиво, пригощали продуктами бджільництва рідних та знайомих.

В даний момент це майстерня, де учасники можуть поліпшити свої навички, щоб побачити і почути багато, щоб поділитися своїм досвідом.
Окрім святкування “медових обжинок” передбачені виставка обладнання і стендів, тематичні семі­нари: «Обладнання», «Технології пасічнику­вання», «Хвороби бджіл», «Продукти бджіль­ництва та медоваріння», «Апітерапія» з лекціями і виступа­ми провідних вчених, пасічників, бджолиних ветеринарів, апітерапевтів, юристів, провідни­ків громадських організацій, членів редакцій і головних редакторів часописів…
Обмін досвідом, обговорення проблемних і нагальних питань, консультації з фахівцями і пасічними авторитетами, демонстрація нови­нок, продукції, в т.ч. питних медів, медових пива і квасів, презентація і реалізація нових книг, видань і часописів, фільмів, фотографій, рекламних і пропагандистських матеріалів на продукти бджільництва.
Бджолярський круг зустрічається щороку в першу суботу жовтня. Існує коло радників, які обираються всіма учасниками для керівництва. Бджолярський Круг має свій власний гімн, прапор і хоругви.
На виконання волі Бджолярського Кругу  щороку також відбувається  традиційне відкриття пасічного сезону «Малий Круг».

Читайте також: